BSA Personeli

Liderlik Ekibi

 • Victoria A. Espinel

  Başkan ve CEO

  Victoria A. Espinel, hükûmetler nezdinde ve uluslararası pazarda global yazılım sektörünün önde gelen destek kuruluşu niteliğindeki BSA | The Software Alliance kuruluşunun Başkanı ve CEO'sudur. Espinel BSA'daki başkanlık görevinden önce Beyaz Saray'da ABD'nin ilk Fikri Mülkiyet Yaptırım Koordinatörü olarak görev yapmıştır. Espinel, burada Yönetimin fikri mülkiyet yaptırımının genel stratejisini geliştirmek ve uygulamakla görevlendirilmiştir.

  Tam Biyografi >>
 • Craig Albright

  Başkan Yardımcısı, Yasama Stratejisi

  Craig Albright, BSA'nın ABD Senatosu'yla ilişkilerini yönetmektedir. BSA'ya katılmadan önce dört yıl boyunca Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Kanada ve Yeni Zelanda'da Dünya Bankası Grubunun Özel Temsilcisi olarak görev yapmıştır ve devlet görevlileri, özel sektör yöneticileri, düşünce kuruluşları, sivil toplum liderleri ve çok daha fazlasıyla kurulan ilişkileri yönetmiştir.

  Full Bio >>
 • Jodie L. Kelley

  Jodie L. Kelley

  Korsanlıkla Mücadele Genel Danışman ve Kıdemli Başkan Yardımcısı

  Jodie L. Kelley BSA'nın telif hakkı yaptırım etkinlikleri, korsanlıkla mücadele politika çalışması, internet suçuna karşı girişimleri, yazılım lisansı uyumluluğunu ve fikri mülkiyete saygıyı destekleyecek eğitim programları da dahil olmak üzere ulusal ve uluslararası korsanlıkla mücadele programlarına öncülük etmektedir. Kelley tüm kurumsal konularda BSA'nın genel danışmanı olarak görev yapmakta, BSA'nın korsanlıkla mücadele programlarını yönetmekte ve BSA için Asya Pasifik, Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Amerika Kıtasında danışmanlık hizmeti vermektedir.

  Tam Biyografi >>
BSA Hakkında

BSA | The Software Alliance (www.bsa.org), hükûmetler nezdinde ve uluslararası pazarda global yazılım sektörünün önde gelen destek kuruluşudur. Bu kuruluşun üyeleri arasında ekonomiye canlılık veren ve modern yaşamı iyileştiren yazılım çözümleri üreten dünyanın en inovatif şirketleri yer almaktadır. Washington, DC'deki genel merkezi ve dünyanın 60'ı aşkın ülkesindeki işletmeleriyle BSA, yasal yazılım kullanımına teşvik eden uyumluluk programlarına öncülük etmekte ve teknoloji inovasyonuna ve dijital ekonomiye yönelimde büyümeye teşvik eden kamu politikaları için destek sağlamaktadır.
Diğer >>


Techpost Facebook

İletişim
Medya soruları için:
EMEAmedia@bsa.org

Genel sorular için:
info@bsa.org

Bu web sitesiyle ilgili sorular için:
webmaster@bsa.org

BSA Global, Global Destek ve Türkiye Üyeleri