BSA'ya Katıl

Üyelik Değeri

Global yazılım sektörünün önde gelen destekçisi olarak BSA | The Software Alliance, fikri mülkiyet haklarını koruyup global pazarlar açarak ve bulut bilişim gibi inovasyonların büyümesini teşvik ederek dijital ekonomiyi hızlandıran entegre destek ve korsanlıkla mücadele programları yürütmektedir.

BSA, gerçek anlamda uluslararası erişimi olan tek teknoloji kuruluşudur. Kuruluşumuzun dünyanın her yerinde onlarca ülkede ofisi, kadrosu ve etkin faaliyetleri mevcuttur; dolayısıyla üyelerimiz global, bölgesel ve ülkeye özel bir temelde korsanlıkla mücadele ve destek programlarının avantajlarından yararlanmaktadır.

Destek ekibimiz, fikri mülkiyeti satışa sunan yazılım şirketlerinin araştırma ve ürün geliştirmeye ciddi ölçüde yatırım yaparak oluşturdukları pazar koşullarını iyileştirmek üzere Washington'dan Tokyo'ya, Brüksel'den Sao Paolo'ya kadar dünyanın çeşitli yerlerinden gelen hükûmetler ve kamu paydaşlarıyla birlikte çalışmaktadır. BSA’nın korsanlıkla mücadele ekibi, aynı zamanda üye şirketlerimizin inovasyonlarının korsan satışının yapılmamasını ve son kullanıcıların tam lisanlı, yasal yazılımın avantajlarıyla ilgili bilgi edinmelerini sağlamaktadır.

BSA, şirketlerin işletme gereksinimlerine dayalı olarak çok sayıda üyelik seçeneği sunmaktadır.

 

Üyelik Kategorileri

 

Üyelikle İlgili Sorular

Şirketiniz için en uygun üyelik kategorisiyle ilgili belirli bilgilerin yanı sıra BSA hakkında daha fazla bilgi için lütfen şu kişiyle iletişime geçin:

membership@bsa.org
BSA Global, Global Destek ve Türkiye Üyeleri
Üyelikle İlgili Sorular

Şirketiniz için en uygun üyelik kategorisiyle ilgili belirli bilgilerin yanı sıra BSA hakkında daha fazla bilgi için lütfen şu kişiyle iletişime geçin:

membership@bsa.org

Bölgesel Ofisler
 

BSA Avrupa, Orta Doğu ve Afrika
Ground Floor, 
65 Petty France, 
London SW1H 9EU
Birleşik Krallık
Telefon: +44.20.7340.6080


Tüm Dünyadaki BSA Genel Merkezleri
20 F Street, NW
Suite 800
Washington, DC 20001
ABD
Telefon: +1.202.872.5500
Faks: +1.202.872.5501


BSA Asya
300 Beach Road
#25-08 The Concourse
Singapur 199555
Telefon: + 65.6292.2072
Faks: + 65.6292.6369

Contact

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla sollicitudin aliquam vulpr tate. Maecenas et sae auctor ligula a magna mattis egestas ipsum dolor sit amet. consectetur adipiscing elit. Nulla sollicitudin aliquam vulputate.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla sollicitudin aliquam vulpr tate. Maecenas mattis egestas ipsum dolor sit amet. Consectetur adipiscing elit. Nulla sollicitudin aliquam vulputate.